SEDMIHORSKÉ LÉTO 2016

PROGRAM SEDMIHORSKÉ LÉTO 2016

středa 15.6. - SMOKIE - legendární britská kapela (B)
Začátek: 19.00
Britská hudební legenda SMOKIE, které loni oslavila 50 let na hudební scéně otevírá Sedmihorské léto 2016! Jediný letošní koncert v České republice! Těšte se na hity jako Needles and Pins, Living next door to Alice a mnohé další. Speciální host: THE CELL. VSTUPNÉ: 4.4. - 22.4. - 550 Kč, 23.4. - 6.5. - 590 Kč, 7.5. - 20.5. - 690 Kč, 21.5. - 14.6. - 790 Kč. V den koncertu, na místě: 15.6. - 890 Kč

čtvrtek  30. 6. - VELKÁ ZEBRA ANEB JAKŽE SE TO JMENUJETE? (A)
začátek: 20.00
Situační komedie s neobvyklou zápletkou. Nestálý Christian nevydrží s žádnou ženou a již dvakrát předstíral vlastní smrt, aby se vyhnul komplikacím s rozchody. Právě se tento plán chystá zrealizovat potřetí. Zkomplikuje mu ho však kamarád z dětství i jeho bývalé manželky. Jak se z této prekérní situace dostane?

Hrají: Ondřej Vetchý, Kateřina Hrachovcová - Herčíková, Jaromír Dulava, Dana Černá / Kamila Špráchalová, Martina Hudečková, Zdeněk Vencl / Otmar Brancuzský
Autoři: Jean-Jacques Bricaire, Maurice Lassayques

úterý 5. 7. - ONDŘEJ HAVELKA & JEHO MELODY MAKERS (A)
začátek: 20.00
Ondřej Havelka a jeho hot-jazzoví pardálové se vrhají do jubilejní sezóny s nakažlivou vitalitou a v nebývalé formě. V novém programu "Nás to tady furt baví" zazní hity,  jež si publikum za léta oblíbilo, a k nim přibude pár nových - neméně žhavých - swingových smrští. Přijďte oslavit dvacáté výročí Melody Makers Ondřeje Havelky na Sedmihorské léto 2016.

pátek 8. 7. – DUO JAMAHA
Hudební skupina Duo Jamaha působí na scéně již 18 let. V současném složení, které tvoří otec Alfonz a syn Marian Kotvanovci působí už 11 let. 
Výběr písní této hudební skupiny je multižánrový, pro všechny věkové generace a je zárukou skvělé zábavy! Repertoár netvoří jen lidové a taneční písně, ale i domácí a zahraniční hity nebo moderní remixy. Sami Kotvanovci říkají: "Přijedeme zahrát všude tam, kde potřebují hudbu a zábavu..."!
POŘÁDÁ: EVSTUPENKA ve spolupráci se Sedmihorským létem 

úterý 12. 7. - JELEN (B)
začátek: 20.00
Kapela Jelen je držitelem ceny Anděl 2014 v kategorii Objev roku a se svými úspěchy míří stále výš. Akustické seskupení sdružené kolem frontmana kapely Jindry Poláka si posluchače získává zejména svým energickým a zemitým zvukem, skvělými melodiemi a bohatými texty. Nenechte si ujít našlapaný koncert plný hitů kapely, která je právě na špičce českého hudebního nebe.
Koncert je na stání.

čtvrtek 14. 7. - POSLEDNÍ RECITÁL MARTY KUBIŠOVÉ (A)
začátek: 20.00
Držitelka několika zlatých slavíků,  oblíbená a neopakovatelná zpěvačka Marta Kubišová oznámila konec své pěvecké kariéry. V rámci Sedmihorského léta tak máte jedinečnou možnost ještě jednou zažít tuto výjimečnou osobnost a slyšet naživo nejslavnější hity, ale také hity z nejnovějšího alba, které vydává v roce 2016.

čtvrtek 21. 7. - ANETA LANGEROVÁ - Na Radosti 2016 (A)
začátek: 20.00

Oblíbená zpěvačka a držitelka několika ocenění Anděl vystoupí za doprovodu kapely a smyčcového tria v rámci turné Na radosti 2016. Vedle písní z nového alba nebudou chybět i starší skladby v nových aranžích. Posluchači se mohou těšit na známé hity jako Křídla motýlí, Voda živá, Spousta andělů a mnohé další.

28. 7. - RODINA JE ZÁKLAD STÁTU - divadelní představení (A)
začátek: 20:00
Komedie, ve které jde o život! V londýnské Nemocnici U svatého Ondřeje se dva dny před Štědrým dnem doktor David Mortimore  (Miroslav Etzler) připravuje na důležitou Ponsobyho nadační přednášku, která mu může pomoci v tolik očekávaném kariérním postupu.

Hrají: Miroslav Etzler, Richard Trsťan, Vanda Hybnerová / Marika Procházková, Petr Motloch, Martina Hudečková / Marika Procházková, Zdeněk Košata, Sabina Laurinová, Zdeněk Piškula / Mirek Sabadin, Jakub Slach / Vojtěch Záveský, Miloš Kopečný
Autor: Ray Conney

čtvrtek 4. 8. - HONZA NEDVĚD - NÁVRAT - 50 LET NA SCÉNĚ (A)
začátek: 20.00
Po téměř dvouleté pauze přichází NÁVRAT Honzy Nedvěda. Letos navíc tato charismatická folková legenda se svými fanoušky oslaví 50 let na scéně. V rámci Sedmihorského léta vystoupí v doprovodu Jindry Koníře a Pavla Helana. Diváci se mohou těšit na největší hity jako Stánky, Na kameni kámen, Indiana, Ptáčata a další již zlidovělé písně, které zná doslova každý.

čtvrtek 18. 8. - VYSAVAČ - Bohumil Klepl - ONE MAN SHOW (A)
začátek: 20.00
Máte chuť nechat si vysát každodenní starosti z hlavy? Jedinečná komedie z pera Patrika Hartla o zamilovaném uklízeči z nákupního centra plná vtipných eskapád, neuvěřitelných hrdinských kousků, trapných nárazů a snění. Výjimečný komediální talent Bohumila Klepla v osvěžujícím milostném příběhu, který vás zaručeně příjemně naladí. Autor a režie: Patrik Hartl.

neděle 28.8. - VESELÁ TROJKA (B)
začátek: 17:30
Tři dlouholetí kamarádi z Černé Hory- Pavel Krška (heligonka), Miroslav Hrdlička (klávesy) a Jaromír Kozelek (akordeon), kteří celý život hráli muziku pro široké vrstvy posluchačů, se dostali do důchodového věku, a tak nyní tvoří a hrají pro všechny, kteří si rádi poslechnou českou lidovou písničku. Hlavní náplní je skládání vlastních písní s důrazem na pěkný text. Veselá trojka je známá především z TV Šlágr, kde patří mezi nejhranější a nejoblíbenější kapelu. Koncertují nejen v České republice, ale i na Slovensku.